Sülearvuti DELL Latitude E7370 Carbon (Intel Core m7-6Y75 3.1Ghz, 8GB, 256GB, 13.3" FHD 1920x1080, 4cell, SWE/FI, Win10 Pro, 3yrs)
Sülearvuti DELL Latitude E7370 Carbon (Intel Core m7-6Y75 3.1Ghz, 8GB, 256GB, 13.3" FHD 1920x1080, 4cell, SWE/FI, Win10 Pro, 3yrs)
Tootekood: 210-AHGT
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 210-AHGT |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core M |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Toode lisatud | 2016-06-25 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib