Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (20FB0069MH) 14.0" FHD, Intel Core i7-6500U, 8GB
Tootekood: 20FB0069MH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FB0069MH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2016-06-25 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib