Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (20FB006AMH) 14.0" WQHD IPS, Intel Core i7-6600U, 16GB
Tootekood: 20FB006AMH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FB006AMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2016-06-25 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib