Kasutatud sülearvuti Lenovo SALE OUT. ThinkPad Yoga 260 (20FD001XMH) 12.5" FHD Touch
Tootekood: 20FD001XMHSO
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FD001XMHSO |
| Ekraani suurus | 10" - 12,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Intel |
| LED ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB 3.0 | Jah |
| Kategooria | Kasutatud sülearvutid |
| Toode lisatud | 2016-06-25 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib