Kasutatud sülearvuti HP Elitebook 820 G4 | Intel i5-7200U 3100MHz | 16GB DDR4 | 500GB SSD | Intel HD Graphics 620 (ID: 625)
Kasutatud sülearvuti HP Elitebook 820 G4 | Intel i5-7200U 3100MHz | 16GB DDR4 | 500GB SSD | Intel HD Graphics 620 (ID: 625)
Pakkumised
299,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 10" - 12,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 299.00 |
| Max. hind | 299.00 |
| Toode lisatud | 2026-05-17 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib