Sülearvuti DELL Latitude 7450 2-in-1 - Convertible - Intel Core Ultra 7 165U - 16GB - 512GB SSD - 14" FHD+ Touch - Win 11 Pro - DE Layout (17K29)
Sülearvuti DELL Latitude 7450 2-in-1 - Convertible - Intel Core Ultra 7 165U - 16GB - 512GB SSD - 14" FHD+ Touch - Win 11 Pro - DE Layout (17K29)
Tootekood: 17K29 GTIN: 5397184978610
Eripakkumised
Pakkumised
1099,60 € | |||
1131,49 € | |||
1143,33 € | |||
1222,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 17K29 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 1099.60 |
| Max. hind | 1222.70 |
| Toode lisatud | 2026-05-25 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib