Sülearvuti Apple MB061ZH/A/S White/13.3 WXGA/C2D 2.16GHz/1GB/120GB/DVD/WiFi/BT/Mac Os
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | AMD A-Series |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1280 × 800) |
| Kõvaketta maht | 120GB |
| Graafikakiirendi | Intel |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Oranž |
| Toode lisatud | 2007-12-17 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib