Sülearvuti DELL Ultrabook XPS 13 (9350) 272681587
Tootekood: 272681587
Info: http://www.dell.com
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 272681587 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3200×1800 (WQHD+) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2016-07-13 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib