Sülearvuti DELL Latitude 7370 | (Intel m7-6Y57 1.2Ghz, 8GB, 256GB, 13.3" QHD 3200x1800 Touch, Gorilla, Carbon, SWE/FI KB, Win10 Pro, 3yrs)
Sülearvuti DELL Latitude 7370 | (Intel m7-6Y57 1.2Ghz, 8GB, 256GB, 13.3" QHD 3200x1800 Touch, Gorilla, Carbon, SWE/FI KB, Win10 Pro, 3yrs)
Tootekood: N014L737013SWE
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N014L737013SWE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3200×1800 (WQHD+) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Toode lisatud | 2016-07-21 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib