Kasutatud sülearvuti DELL Ultrabook XPS | SALE OUT. 13 (9350), 13.3“ (IPS) Touch Glare QHD+ (3200x1800) InfinityEdge Display, Intel Core i5-6200U (up to 2.8GHz/3M), Intel HD 520 Graphics, 8GB LPDDR3 1866MHz, 256GB SSD, WLAN 802.11 a/c, Bluetooth v.4.1, Windows 10 Home (64bit)/ 2xUSB 3.0/ 3-in-1 Card Reader/ 4cell batt/Aluminum Carbon fiber/ Camera/ Microphone/ 1.29kg/ English backlit kbd/ McAfee 12 Month Subscription/ 3Y Warranty - DEMO, WITHOUT SCRATCHES
Kasutatud sülearvuti DELL Ultrabook XPS | SALE OUT. 13 (9350), 13.3“ (IPS) Touch Glare QHD+ (3200x1800) InfinityEdge Display, Intel Core i5-6200U (up to 2.8GHz/3M), Intel HD 520 Graphics, 8GB LPDDR3 1866MHz, 256GB SSD, WLAN 802.11 a/c, Bluetooth v.4.1, Windows 10 Home (64bit)/ 2xUSB 3.0/ 3-in-1 Card Reader/ 4cell batt/Aluminum Carbon fiber/ Camera/ Microphone/ 1.29kg/ English backlit kbd/ McAfee 12 Month Subscription/ 3Y Warranty - DEMO, WITHOUT SCRATCHES
Tootekood: 272600555SO
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 272600555SO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| USB 3.0 | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Kategooria | Kasutatud sülearvutid |
| Toode lisatud | 2016-07-21 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib