Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 35.6cm (14")I7/8GB/256GBSSD/W7+W10
Tootekood: 20FB003RGE
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FB003RGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2016-08-03 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib