Sülearvuti Lenovo ThinkPad T450 20BV003MUK
Tootekood: 20BV003MUK
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20BV003MUK |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2016-09-05 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib