Sülearvuti HP Spectre x360 13-4128na W10H64 W8Y33EA#ABU
Tootekood: W8Y33EA#ABU
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | W8Y33EA#ABU |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2016-09-09 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib