Sülearvuti Acer Aspire E5-774G-70J7 17,3 "Full HD i7-7500U 8GB 256GB SSD + 1TB ...
Tootekood: NX.GG7EG.022
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.GG7EG.022 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2016-10-24 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib