Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2015 20BSS0EJ04
Tootekood: 20BSS0EJ04
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20BSS0EJ04 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2016-11-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib