Sülearvuti HP EliteBook Folio 1040 G3 V1A86EA#AKD_
Tootekood: V1A86EA#AKD_
Info: http://www.hp.com/
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | V1A86EA#AKD_ |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Dokkimise pesa | Jah |
| Toode lisatud | 2016-11-23 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib