Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 | Carbon/i7-6600U/8GB/256GB SSD/14.0" FHD/Intel HD/Cam/Wlan 8260AC/BT/FP/8-Cell/W10P64-W7P64/US BL KB/3YW/NEW RETAIL
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 | Carbon/i7-6600U/8GB/256GB SSD/14.0" FHD/Intel HD/Cam/Wlan 8260AC/BT/FP/8-Cell/W10P64-W7P64/US BL KB/3YW/NEW RETAIL
Tootekood: 20FB005WMH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FB005WMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2016-11-29 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib