Sülearvuti DELL Latitude 7370 Carbon 73701592
Tootekood: 73701592
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 73701592 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2016-12-05 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib