Sülearvuti Asus NB GL702VM CI7-6700HQ 17" 24GB/1TB/256GB GL702VM-GC075T
Tootekood: 90NB0DQ1-M02990
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0DQ1-M02990 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2016-12-16 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib