Sülearvuti Asus X540LA-DM909TN
Tootekood: X540LA-DM909T
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X540LA-DM909T |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2016-12-22 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib