Kõvaketas HP HDD 146GB 2.5inch 10K rpm, HOT SWAP
Tootekood: 418399-001 GTIN: 5704327469452
Pakkumised
235,15 € +0,05 € | |||
242,31 € +0,05 € | |||
253,75 € +0,53 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 418399-001 |
| Maht | 146GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 235.15 |
| Max. hind | 253.75 |
| Toode lisatud | 2017-01-11 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib