Kõvaketas Lenovo 300Gb HDD 2.5Inch 10K SAS2
Tootekood: FRU90Y8878 GTIN: 5712505160473
Pakkumised
176,01 € | |||
185,15 € | |||
191,89 € | |||
208,37 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FRU90Y8878 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 176.01 |
| Max. hind | 208.37 |
| Toode lisatud | 2017-01-11 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib