Mälu MicroMemory DDR3L 4GB 1600MHz SODIMM
Tootekood: MMG2494/4GB GTIN: 5711045954122
Eripakkumised
Pakkumised
24,50 € | |||
29,34 € −0,05 € | |||
31,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMG2494/4GB |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Maht | 4GB |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1600MHz (PC3-12800) |
| SO-DIMM sülearvutile | Jah |
| Low Voltage | Jah |
| Min. hind | 24.50 |
| Max. hind | 52.10 |
| Toode lisatud | 2017-01-11 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib