Mälu MicroMemory SO-DIMM 4GB KIT 800MHZ SO-DIMM, KIT OF 2x 2GB SO-DIMM
Tootekood: MMA1070/4GB GTIN: 5711045256240
Pakkumised
40,65 € | |||
41,40 € | |||
44,08 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMA1070/4GB |
| Tüüp | DDR2 SDRAM |
| Maht | 4GB |
| Kiirus (MHz) | DDR2-800MHz (PC2-6400) |
| SO-DIMM sülearvutile | Jah |
| Min. hind | 40.65 |
| Max. hind | 64.00 |
| Toode lisatud | 2017-01-11 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib