Sülearvuti Apple MacBook Pro 13.3" Retina with Touch Bar (DC i5 2.9GHz, 8GB, 512GB SSD, Iris 550) Silver RUS
Tootekood: MNQG2RU
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MNQG2RU |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | RUS |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2017-01-12 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib