Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 4 20FB006BPB Win 10 Pro i7-6600U 2.60GHz / 16GB / 512GB SSD / HD Graphics 520 / 14.0" WQHD IPS NT / 3YRS OS
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 4 20FB006BPB Win 10 Pro i7-6600U 2.60GHz / 16GB / 512GB SSD / HD Graphics 520 / 14.0" WQHD IPS NT / 3YRS OS
Tootekood: 20FB006BPB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FB006BPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Toode lisatud | 2017-01-12 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib