Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 4 20FB006JPB Win 10 Pro i7-6500U 2.50GHz / 8GB / 256GB SSD / HD 520 / 14.0" WQHD IPS NT / 3YRS OS
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 4 20FB006JPB Win 10 Pro i7-6500U 2.50GHz / 8GB / 256GB SSD / HD 520 / 14.0" WQHD IPS NT / 3YRS OS
Tootekood: 20FB006JPB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FB006JPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2017-01-12 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib