Kõvaketas HP 900GB 12G SAS 10K SFF SC Enterprise HDD, 2.5"
Tootekood: 785069-B21 GTIN: 4514953788589
Eripakkumised
Pakkumised
452,80 € | |||
462,44 € | |||
491,23 € +3,08 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 785069-B21 |
| Maht | 900GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 452.80 |
| Max. hind | 491.23 |
| Toode lisatud | 2017-01-19 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib