Mälu OWC SO-DIMM SO-DIMM 8GB 1600MHz CL11 Apple Qualified
Tootekood: OWC1600DDR3S8GB GTIN: 794504771626
Eripakkumised
Pakkumised
139,85 € | |||
141,99 € | |||
168,97 € −0,27 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | OWC1600DDR3S8GB |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Maht | 8GB |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1600MHz (PC3-12800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 11 |
| SO-DIMM sülearvutile | Jah |
| Min. hind | 139.85 |
| Max. hind | 168.97 |
| Toode lisatud | 2017-01-19 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib