Sülearvuti Lenovo X1 Carbon/Intel | ThinkPad i5-5200U/8GB/128GB SSD/14.0" FHD/Intel HD 5500/WebCam/BT/FP/UK KB/8 Cell/Win10Pro/1YW/New retail
Sülearvuti Lenovo X1 Carbon/Intel | ThinkPad i5-5200U/8GB/128GB SSD/14.0" FHD/Intel HD 5500/WebCam/BT/FP/UK KB/8 Cell/Win10Pro/1YW/New retail
Tootekood: 20BTS44WUK
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20BTS44WUK |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2017-01-24 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib