Suverehv Continental PremiumContact 6 ( 235/45 R17 94W veljekaitsega )
Tootekood: 235/45R17 LOCO 94W PC6FR GTIN: 4019238771121
Pakkumised
151,54 € | |||
149,88 € | |||
137,35 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 235/45R17 LOCO 94W PC6FR |
| Rehvi laius | 235mm |
| Rehvi profiil | 45 |
| Diameeter | 17" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Hankook, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Veljekaitsega | Jah |
| Min. hind | 137.35 |
| Max. hind | 151.54 |
| Toode lisatud | 2017-01-30 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib