Suverehv Pirelli Scorpion Verde runflat ( 255/45 R20 101W MOE, runflat )
Tootekood: 255452001PIR101W 38332 GTIN: 8019227278934
Eripakkumised
Pakkumised
306,18 € | |||
299,94 € | |||
246,60 € | |||
273,90 €* | |||
273,90 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 255452001PIR101W 38332 |
| Rehvi laius | 255mm |
| Rehvi profiil | 45 |
| Diameeter | 20" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Hankook, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Runflat | Jah |
| Min. hind | 246.60 |
| Max. hind | 306.18 |
| Toode lisatud | 2017-01-30 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib