Sülearvuti DELL Latitude 7370 | Carbon fiber (Intel Core m5-6Y57 3.1Ghz, 8GB, 256GB, 13.3" FHD 1920x1080, 4cell, US, Win10 Pro, 3yrs)
Sülearvuti DELL Latitude 7370 | Carbon fiber (Intel Core m5-6Y57 3.1Ghz, 8GB, 256GB, 13.3" FHD 1920x1080, 4cell, US, Win10 Pro, 3yrs)
Tootekood: N015L737013
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N015L737013 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core M |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2017-02-03 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib