Sülearvuti Toshiba Portege Z30-C-16M PT263E-0PQ051PL
Tootekood: PT263E-0PQ051PL
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PT263E-0PQ051PL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2017-02-15 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib