Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (5th Generation) Black, 14.0 ", Full HD, 1920 x 1080 pikslit
Tootekood: 20HR002BMH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20HR002BMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2017-02-24 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib