Sülearvuti Asus ZenBook Flip UX360CA Grey
Tootekood: UX360CA-DQ070T
Info: http://www.asus.com
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | UX360CA-DQ070T |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core M |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3200×1800 (WQHD+) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2017-02-26 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib