Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 4th Gen /Intel i7-6600U/8GB/256GB SSD/14.0" FullHD
Tootekood: 20FBS0KQUS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FBS0KQUS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2017-03-03 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib