Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2017 4G 20HR0027MX
Tootekood: 20HR0027MX
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20HR0027MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2017-03-07 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib