Sülearvuti Asus 18.4", Ultra HD (3840x2160), Intel Core i7-7820HK, 2xNVIDIA GTX1080 SLI, 64GB DDR4, 3x512GB SSD PCIE G3X4 M.2, noODD, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.1
Sülearvuti Asus 18.4", Ultra HD (3840x2160), Intel Core i7-7820HK, 2xNVIDIA GTX1080 SLI, 64GB DDR4, 3x512GB SSD PCIE G3X4 M.2, noODD, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.1
Tootekood: GX800VH(KBL)-GY004T
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GX800VH(KBL)-GY004T |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 64GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 64GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2017-03-10 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib