Sülearvuti Lenovo Legion Y720-15IKB - i7-7700HQ 16GB RAM 512GB SSD + HDD GTX 1060
Tootekood: 80VR002YGE
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 80VR002YGE |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2017-03-12 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib