Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5 20HR0022PB W10Pro i5-7200U/8GB/256GB/HD620/14.0" FHD AG Blk/ 3YRS OS
Tootekood: 20HR0022PB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20HR0022PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2017-03-14 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib