Sülearvuti Ordi Extreme iYHJ: Intel Core i7-7700HQ, 16GB DDR4.14" FHD IPS matt,SSD 512GB M.2 PCIe
Tootekood: 9920-2127
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9920-2127 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | EST |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Toode lisatud | 2017-03-14 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib