Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (5th Generation) Black, 14.0 ", Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt IPS, Intel Core i5, i5-7200U, 8 GB, LPDDR3, SSD 256 GB, Intel HD, Windows 10 Pro, 802.11 ac, Bluetooth version 4.1, Keyboard language English, Keyboard backlit, Battery warranty 12 month(s)
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (5th Generation) Black, 14.0 ", Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt IPS, Intel Core i5, i5-7200U, 8 GB, LPDDR3, SSD 256 GB, Intel HD, Windows 10 Pro, 802.11 ac, Bluetooth version 4.1, Keyboard language English, Keyboard backlit, Battery warranty 12 month(s)
Tootekood: 20HR0022MH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20HR0022MH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2017-04-01 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib