Sülearvuti Asus GL702VM CI7-7700HQ 17" 24GB/1TB+256GB GL702VM-GB145T
Tootekood: 90NB0DQ3-M02140
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0DQ3-M02140 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| Toode lisatud | 2017-04-01 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib