Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon | Intel i5-5300U 2900MHz | 8GB DDR3 | Intel HD 5500 | 128GB SSD | Windows 7/8/10 Pro 64bit | 14" FHD (1920x1080) LED matt
Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon | Intel i5-5300U 2900MHz | 8GB DDR3 | Intel HD 5500 | 128GB SSD | Windows 7/8/10 Pro 64bit | 14" FHD (1920x1080) LED matt
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Intel |
| LED ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| VGA port | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB 3.0 | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Kategooria | Kasutatud sülearvutid |
| Toode lisatud | 2017-05-10 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib