Sülearvuti Acer Aspire E 17 E5-774G-38ER - Core i3 6006U / 2 GHz - Win 10 Home 64-Bit - 8 GB RAM - 256 GB SSD - DVD SuperMulti - 43.94 cm (17.3) 1600 x 900 (HD+) - GF 940MX - Wi-Fi, Bluetooth - Obsidian Black - kbd: Deutsch
Sülearvuti Acer Aspire E 17 E5-774G-38ER - Core i3 6006U / 2 GHz - Win 10 Home 64-Bit - 8 GB RAM - 256 GB SSD - DVD SuperMulti - 43.94 cm (17.3) 1600 x 900 (HD+) - GF 940MX - Wi-Fi, Bluetooth - Obsidian Black - kbd: Deutsch
Tootekood: NX.GG7EV.036
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.GG7EV.036 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | Deutsch |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2017-06-12 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib