Sülearvuti Acer Aspire E5-575G-57LJ W10 (DE)
Tootekood: NX.GDWEG.086
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.GDWEG.086 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| VGA port | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2017-06-12 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib