Mälu Synology DDR4 16 GB - DIMM 288-PIN - 2133 MHz / PC4-17000 - 1.2 V - registered - ECC
Tootekood: RAMRG2133DDR4-16GB GTIN: 4711174722433
Pakkumised
295,40 € −0,80 € | |||
303,34 € −0,10 € | |||
319,50 € −0,12 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | RAMRG2133DDR4-16GB |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-2133MHz (PC4-17000) |
| Low Voltage | Jah |
| Min. hind | 295.40 |
| Max. hind | 604.10 |
| Toode lisatud | 2017-06-13 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib