Sülearvuti Apple MacBook Pro 13" Core i5 3.1GHz/8GB/512GB SSD/Iris Plus 650 - Silver
Tootekood: MPXY2KS
Eripakkumised
Pakkumised
2299,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MPXY2KS |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 2299.00 |
| Max. hind | 2299.00 |
| Toode lisatud | 2017-06-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib