Sülearvuti HP 250 G5 W4N60EA#AKD
Tootekood: W4N60EA#AKD
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | W4N60EA#AKD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Pentium |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366×768) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| VGA port | Jah |
| WiDi | Jah |
| Toode lisatud | 2017-07-01 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib